Změnit jazyk CZ Změnit jazyk SK
Počet položek: 0 0,00 Kč

Nejlepší kočárky Hradec Králové

Prodejna kočárků Hradec Králové

prodeji kočárků a dětského sortimentu se manželé Sotonovi věnují již 27 let. Na počátku, krátce po sametové revoluci začali prodávat hračky ve své garáži na kraji Hradce. Hračky dováželi z Německa a postupně se z garážového obchůdku vypracovali na největší prodejce hraček v okolí. Když se však hračky začaly prodávat i ve větších řetězcích, dostala paní Sotonová nápad, a postupně se začala specializovat na prodej kočárků a autosedaček.

Obchod pro miminka

dostal neobvyklý, anglicky znějící název John Nell. Zajímá Vás, jak vzniklo toto originální pojmenování? Jde o jména dětí manželů Sotonových (přeložených do angličtiny): Honza a Nela. Honza, po studiích na VŠ strávil několik let získáváním obchodních zkušeností v zahraničí, potom se připojil ke svým rodičům a dále pomáhá jejich dětský business rozvíjet.

Nejlepší kočárky John Nell

Prodejna kočárků Hradec Královéna rozloze okolo 600 m2 nabídnou k prohlídce více než 300 kočárků a 100 autosedaček, a to není vše☺. Naleznete zde také vše potřebné pro vaše miminko od doplňků ke kočárkům, potřeb ke kojení, koupání, až po postýlky, matrace do postýlek, hračky nebo dětské oblečení.

Celkově jde o prezentaci více než 125 značek na jednom místě. A nechybí zde ani kočárky české značky Jasmine, které mají v John Nellu své početné zastoupení.

A proč do prodejny Nejlepší kočárky John Nell zavítat?

Navštívíte obchod s kočárky s největším výběrem v Královehradeckém a Pardubickém kraji, a navíc máte jistotu, že se Vás ujme milý, školený personál, který vždy najde tu nejlepší možnou volbu vystihující vaše potřeby a přání.

Samozřejmostí je vlastní, komfortní parkoviště u prodejny, možnost prodeje na splátky Essox, uskladnění kočárku do porodu zdarma nebo zapůjčení náhradního kočárku po dobu případné reklamace.

A má rodina Sotonova se svým kolektivem vize do budoucna? Samozřejmě ano, Honza nám prozradil, že ještě letos chtějí rozšířit stávající prodejní plochu na dvojnásobek – do dvou pater. Rekonstrukce pro nový, moderní obchod s prodejní plochou 1400 m2 již odstartovala. Nebude chybět testovací rampa pro elektrické kočárky, VIP zóna, toalety pro zákazníky, přebalovací kabinka nebo přilehlé parkoviště. Prostě se máte na co těšit a to nejen Hradečáci Smějící se

Nejlepší kočárky John Nell Hradec Králové

Nejlepší kočárky John Nell - rodinaKalendova 747/9a, 500 04 Hradec Králové
Otevírací doba: Po-So: 09:00 – 18:00 hod, Ne: 09:00 – 15:00 hod
Tel.: 607 874 713
info@nejlepsikocarky.cz
www.nejlepsikocarky.cz

Nejlepší kočárky Hradec Králové - 1739456 - Kočárky HK

Kočárky HK