Změnit jazyk CZ Změnit jazyk SK

Velkoobchod kočárků

Velkoobchod kočárků

Hledáte velkoobchod s kočárky? Společnost Jasmine se může stát spolehlivým obchodním partnerem i pro vaši prodejnu kočárků a dalšího dětského zboží, jakými jsou houpačky pro miminka, hřejivé zimní fusaky, kvalitní látkové pleny, kočárky pro panenky  a mnoho jiných kojeneckých potřeb.

Jsme ryze český podnik, úspěšně fungující  již od roku 2017. Za dobu naší existence se nám podařilo navázat oboustranně prospěšnou spolupráci s řadou maloobchodních prodejců napříč celou ČR. Třeba jejich řady rozšíří i ten váš…

Velkoobchod kočárků, který má co nabídnout

Je mnoho důvodů, proč se pustit do spolupráce s Jasmine. Naše obchodní partnery k ní zlákalo a stále láká především následující:

  • Skladem je neustále minimálně 75% artiklů. Vaše objednávky odesíláme  ještě v týž den.

  • Doprava zboží k vám je od objednávky vyšší jak 5000 Kč bez DPH bezplatná; vše odesíláme na vlastní náklady

  • Nabízíme lukrativní obchodní marže

  • Zakládáme si na rychlém záručním i pozáručním servisu

  • Nastavili jsme řadu opatření chránících proti cenové válce, ochrana vašich investic je pro nás prvořadá

  • Máme propracovanou marketingovou podporu, pro zviditelnění naší značky ve vaší prodejně kočárků: tištěné katalogy, roll upy a vzorníky. Kontinuálně reklamujeme na internetu, tvoříme brandové kampaně, spolupracujeme s influencry

    Naše nejlepší kočárky jsou pravidelně každý rok vidět na největších oborových veletrzích v ČR (Pro dítě, For Babies a For Kids) – to vše úspěšně pomáhá dostávat značku Jasmine do zákaznického povědomí.

Navštivte náš velkoobchod a showroom s kočárky v Kopřivnici osobně

Přesvědčit se o kvalitě zboží značky Jasmine můžete osobně. Přijeďte se podívat do našeho podnikového sídla v Kopřivnici, kde vám předvedeme jakýkoliv z našich modelů kočárků v trojkombinaci i kočárků dvojkombinace. Šijeme rovněž i zimní doplňky jako např.: fusaky, rukávníky nebo rukavice na kočárek. Pokud máte o prohlídku zájem, neváhejte se telefonicky domluvit na čísle 732 660 530.

Máte-li jakýkoliv jiný dotaz, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže!

 

"Tvořte s námi příběh Jasmine"
My Jasmine Trading s.r.o.

 

Potřebujete poradit? Velkoobchod kočárků

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací