Změnit jazyk CZ Změnit jazyk SK

Prodejna kočárků Olomouc

Prodejna kočárků Olomouc

Hledáte kočárek značky Jasmine v Olomouci? Běžte se podívat do níže uvedené prodejny kočárků, konkrétně do SamBaby, kde kromě kočárku nakoupíte vše od A po Z pod jednou střechou. Například: bavlněné plenkyrostoucí fusakdeku do kočárku, postýlku, dětskou výbavičku a množství různého kojeneckého a dětského zboží.

Kočárky Olomouc

Kočárky Olomouc

SamBaby Olomouc

OC Haná, Kafkova 493/15
783 01 Olomouc-Slavonín
tel: +420 725 318 603
www.sambaby.com

1  
  
Lehký kočárek dvojkombinace Jasmine Daisy Soft 04 Mint

Dostupnost: Měsíc
ks
bez DPH:17 355,37
Cena s DPH21 000,00
 
Tmavě zelený kočárek Jasmine Camino Classic 05

Dostupnost: Skladem
ks
bez DPH:16 115,70
Cena s DPH19 500,00
  
kočárek Jasmine Camino 02

Dostupnost: Měsíc
ks
bez DPH:16 115,70
Cena s DPH19 500,00
1  

Obchod pro miminka Olomouc

Objevte neodolatelnou a prvotřídní péči v kočárkovém ráji, kterým je prodejna kočárků SamBaby Olomouc. Prodejna se pyšní nejen skvělou dostupností a výhodou umístění v obchodním centru, ale především příjemnou obsluhou, která zajistí Váš spokojený nákup.

Při návštěvě tohoto obchodu pro miminka se můžete těšit na rozmanitou nabídku kojeneckých potřeb a dětského zboží, která vás jistě překvapí. Na velké prodejní ploše objevíte mnoho potřebného, co budete potřebovat pro úspěšné zvládnutí péče o dítě.

A pokud se vám zde náhodou nezadaří najít vámi vybraný kočárek značky Jasmine, nemusíte zoufat. Stačí se domluvit na návštěvě firemního showroomu v Kopřivnici, který je od Olomouce vzdálen 85 km (pouhá hodinky cesty). Zde vám s radostí představíme kompletní nabídku kočárků Jasmine a pomůžeme vám vybrat ten nejvhodnější pro vaše dítě.

Nečekejte a sjednejte si schůzku ještě dnes! Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost, jak vám poskytnout dokonalý servis při výběru kočárku pro vaše nejcennější poklady.

Zavolat do showroomu Jasmine v Kopřivnici