Změnit jazyk CZ Změnit jazyk SK

Houpací kočárek

Klasický houpací kočárek je nadčasovou záležitostí, která  zřejmě nikdy nevyjde z módy. A co je ještě důležitější - houpání  vaše miminko  uklidňuje. Jízda s takovým kočárkem, se kterým můžete vyrazit i do terénu, je co do pocitu rozhodně měkčí a příjemnější! 

Hledáte-li kombinaci elegantního designu, bezpečí, prostoru a bohaté doplňkové výbavy, pak hledáte houpací kočárky Jasmine - nejlepší kočárky na českém trhu.

Proč houpací kočárky?

 • Protože jde o skvělé řešení pro novorozence. Houpání miminko uklidní a uspí, hluboká korba houpacího kočárku mu poskytne pohodlí i bezpečí.
 • Protože máte rádi retro vzhled. Nic naplat, supermoderní designy kočárků nejsou každému po chuti. Tradiční vzhled je estetickou stálicí, s níž se zároveň moderní materiály a výbava nijak nevylučují.
 • Protože s naším kočárkem se nebudete po prvním roce loučit. Všechny naše kočárky (nejen houpací) nabízíme v dvojkombinacích i jako houpací kočárek  trojkombinace s autosedačkou. Jakmile vaše dítě trochu odroste, jednoduše vyměníte korbičku za sportovní nástavbu.
 • Protože hledáte kočárky do terénu. Velká, pevná kola a dostatečné odpružení zajistí, že ani na lesních cestách nebudete mít s kočárkem problém.
 
1  
 
Jasmine Camino Classic 01 Choco

Dostupnost: Měsíc
ks
bez DPH:16 115,70
Cena s DPH19 500,00
  
Jasmine Camino Classic 02

Dostupnost: Měsíc
ks
bez DPH:16 115,70
Cena s DPH19 500,00
 
šedý kombinovaný kočárek Jasmine Camino Classic 03

Dostupnost: Měsíc
ks
bez DPH:16 115,70
Cena s DPH19 500,00
  
Jasmine Camino Classic 04

Dostupnost: Měsíc
ks
bez DPH:16 115,70
Cena s DPH19 500,00
1  

Jaké kočárky v houpací variantě nabízíme

Prostorné kočárky disponující hlubokou korbou z koženky, která patří mezi největší u nás. Designově sází tento kočárek na robustní vzhled a hranaté tvary. Pevný podvozek kočárku z chromové oceli byl navržen tak, aby umožňoval co největší houpání. Camino Classic jsou houpací kočárky s velkými koly paprskovitého typu. Kola jsou nafukovací a vhodná do terénu. Rychlé a bezpečné brzdění umožňuje nášlapná brzda. Součástí kočárku je i designový batůžek pro výbavu, jako jsou pláštěnka na kočárek, přebalovací podložka či moskytiéra. Nezapomeňte si do chladných měsíců pořídit rovněž zimní fusaky a rukavice na kočárek!

Tento houpací kočárek s nafukovacími koly a velkou korbou je designově trochu odlišný od kočárku Camino, co do kvality a výbavy ovšem zcela rovnocenný. Lehký houpací kočárek Jasmine Benneta Classic nabízí maximální houpavost. Centrální nožní brzda přitom činí kočárek velice bezpečným. Celý kočárek lze velice snadno rozložit a složit.

Tento luxusní retro kočárek šitý z pravé italské kůže a kvalitní látky patří k designové špičce nejen naší vlastní nabídky kočárků. Jedná se o hluboký houpací kočárek (samozřejmě se sportovní nástavbou) s pevným ocelovým podvozkem, který je perfektně odpružený. Jízda s tímto kočárkem je jedna radost.  

Hluboké kočárky houpací – co mohou ještě nabídnout

Nehledě na různost designů mají naše klasické houpací kočárky řadu věcí společných. Ať již pořídíte jakýkoliv z nich, vždy zaručují:

 • Snadné složení a rozložení podvozku
 • Jednoduchý systém nasazení vaničky či sportovní nástavby jedním kliknutím. Lze je umístit v obou směrech jízdy
 • Maximálně prostorná korba. Korby našich kočárků patří v rámci českého trhu k největším
 • Regulovatelná poloha zad u korbičky i sportovní nástavby.
 • Kvalita materiálů. Co se materiálů týče, kočárky rozhodně nešidíme. Ať jde o kvalitní nerezovou ocel podvozku nebo o látky, kůže a další materiály pro potažení i polstrování kočárku
 • Absolutní bezpečí. Systém absorbující nárazy, rychlé brzdění, pětibodové popruhy a mnoho dalších prvků zvyšuje bezpečnost. Naše houpací hluboké kočárky splňují evropskou normu EN 1888: 2003
 • Základní výbava našich kočárků. Zahrnuje vaničku i sportovní nástavbu v dvojkombinaci, dále přebalovací podložku, síť proti hmyzu či univerzální pláštěnku. Výbavu můžete uložit do stylové tašky či batůžku, které ke kočárku patří.
 • Možnost výbavu ještě rozšířit. Za příplatek můžete mít ke kočárku ještě další doplňky, jako je autosedačka, zimní fusak, rukávník, slunečník, držák na mobil, reflexní prvky a mnoho dalšího…

Výběrem klasického houpacího kočárku nemůžete sáhnout vedle. Nadčasový vzhled, kvalita materiálů a moderní výbava – tím vším si u našich kočárků můžete být jisti.