Změnit jazyk CZ Změnit jazyk SK

Prosluněný veletrh – tak to byl letošní For Kids 2019

Teprve nedávno skončil úspěšný veletrh ProDítě v Brně... avšak my jsme ani chvíli nelenili a začali se chystat na veletrh další - tentokrát jsme vyjeli do Prahy. Zde nás už ve středu přivítaly sluneční paprsky.

Veletrh FOR KIDS probíhal během týdne 4. - 7. dubna. V těchto několika dnech prošly výstavištní halou stovky mladých rodičů, mnohdy společně i se svými malými ratolestmi.

Stánek Jasmine o velikosti 36 m2 byl umístěn hned u vchodu do haly A1, takže nás velmi potěšilo, když se mnoho z vás hned zastavilo právě u nás. Návštěvníci si pochvalovali nový design kočárků, který zaujal na první pohled.

Všem zájemcům jsme ochotně předvedli novou koncepci trojkombinace Jasmine Bennetta Soft s povedenou řadou kočárků Limited Edition. Ochuzeni ale nebyli ani příznivci retro kočárků, kteří si mohli vyzkoušet stále oblíbenější houpací kočárek Jasmine Bennetta Classic.

Kromě návštěvníků dorazily také rodinky, které si kočárek Jasmine zakoupili dříve. Obdrželi jsme tak další reference a pocity, které nás motivují v další tvůrčí práci. Nechyběly ani schůzky s novými velkoobchodními zákazníky i s těmi dosavadními.

O pohodu na stánku, občerstvení zákazníků a všestrannou informovanost se s nasazením staral celý tým Jasmine, který čítal 6 lidí. Právě příjemné vystupování a ochotu vysvětlit či odpovídat rodičům na otázky, si zákazníci cenili nejvíce.☺

V závěru chceme poděkovat všem členům našeho týmu, ale i technikům Radkovi, Zigymu a Romanovi, kteří se postarali o výstavbu tak krásné expozice našeho stánku.

A poslední poděkování patří VÁM - všem novým majitelům našich kočárků, neboť jste to právě Vy, kteří společně s námi tvoříte RODINNÝ příběh JASMINE.

Michal a Petr z My Jasmine Trading s.r.o.

Záběry z veletrhu For Kids 2019 můžete vidět zde: https://www.jasminecz.cz/cz-fotogalerie-7.html

 

Prosluněný veletrh – tak to byl letošní For Kids 2019 - 1737364 - tým Jasmine na For Kids 2019

tým Jasmine na For Kids 2019