Změnit jazyk CZ Změnit jazyk SK
Počet položek: 0 0,00 Kč

Barevné kočárky

Barevné kočárky

Ačkoliv hodně rodičů ráda sahá po konzervativnějších barvách kočárku jako jsou černá a šedá, u nás není problém sehnat i jinak barevné kočárky. Projděte se naší nabídkou barev a račte vybírat! 

Jaké barevné kočárky nabízíme

Zvolte si, jaké barevné provedení by měl váš kočárek mít

Barva dětského kočárku pro miminka nemusí být jen rozmar

Každá barva má svou náladu, symboliku a psychologický rozměr, na který řada rodičů hodně dá. Jsou také barvy typicky "holčičí" a "klučičí".

Avšak nejde  jen o subjektivní dojmy, jimiž konkrétní barva působí. Výběr barvy má i svou praktickou stránku.

Kočárky tmavších barev jsou populární pro svou barevnou neutralitu, ale také proto, že se na nich snáze skryjí případné skvrny.

 Na druhou stranu se takový tmavší kočárek v horkém létě snáze zahřeje, což nemusí být miminku příjemné. Vhodnou volbou materiálu nicméně naše kočárky tento problém minimalizují.

Zvolíte-li si kočárky barevné, budou se v horkém létě zahřívat méně. Mají ale drobnou nevýhodu v tom, že křiklavé barvy snáze přitahují nežádoucí pozornost hmyzu. Neznamená to, že kočárek začnou ihned obletovat dotěrná hejna. Ale i jedna zvědavá vosa je více než dost.

Výhodou světlých barev je zase to, že jsou za šera a za tmy snáze viditelné. Barevný kočárek je tak bezpečnější z hlediska provozu. I u tmavých kočárků ale můžete tento nedostatek kompenzovat nákupem reflexních prvků na kočárek.

U nás pořídíte krásný kočárek, ať sáhnete po jakékoliv barvě

Praktické, pěkné kočárky s estetickým designem a velkým důrazem na funkčnost a bezpečnost. Takové jsou všechny kočárky Jasmine. Výběrem těch nejkvalitnějších materiálů a implementací moderních systémů dostávají všem nárokům, které jsou dnes na kvalitní kočárky kladeny. V otázce barvy se můžete rozhodovat, jak chcete. V otázce značky ale neváhejte!

Vybrat kočárek