Změnit jazyk CZ Změnit jazyk SK
CZK EUR
Počet položek: 0 0,00 Kč

Za kočárky Jasmine je vidět kus poctivé práce

Věc, která je dělána s láskou, umem a nadšením, jde poznat na první pohled. Za myšlenkou vyrobit nový, elegantní, bezpečný a pohodlný kočárek, stál na počátku zkušený tým dizajnérů a konstruktérů. Byly to desítky a desítky hodin strávených u počítačů, stovky vypitých šálků s kávou a čajem, nesčetné diskuze, brífingy s návrhy, úvahami a podněty, než se podařilo vytvořit finále projektu JASMINE.

Chceme podotknout, že bez poctivé práce obyčejných lidí, kteří rozumí své profesi, bychom se vůbec neobešli. Mluvíme především o lisařích, kteří dávají nepoddajným kovovým trubkám ladnost křivek, o mechanicích, kteří z různých elementů a mnoha součástek čarují nádherné konstrukce, o lakýrnicích, kteří dávají rámům elegantní povrch a v neposlední řadě také o švadlenách a krejčových, které svými šikovnými rukami vytváří holým konstrukcím  finální "kabátek" z těch nejkvalitnějších látek. V neposlední řadě nesmíme opomenout práci lidí "schovaných" v pozadí, bez kterých by to také nefungovalo. Jsou to třeba zásobovači, skladníci, manipulanti, řidiči nebo normovači.

A víte, co mají tito lidé společného? Lásku ke své práci a právem jim za to patří naše poděkování.
A tušíte, co je spojuje?  Poslání společně vytvářet krásné věci, které poskytují radost, bezpečí a pohodlí vašim nejmilejším.....vašim dětem.

Za kočárky Jasmine je vidět kus poctivé práce - 1736048 - šití kočárku Jasmine

šití kočárku Jasmine

Za kočárky Jasmine je vidět kus poctivé práce - 1736049 - chystání látek na kočárky

chystání látek na kočárky

Za kočárky Jasmine je vidět kus poctivé práce - 1736050 - finální kontrola konstrukcí

finální kontrola konstrukcí

Starší články z blogu

Zasílání novinek
Rychlý kontakt
Přidejte se k nám
Copyright © www.jasminecz.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.jasminecz.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souboru cookie.   Další informace