Změnit jazyk CZ Změnit jazyk SK

Veletrh Prodítě 2020

Veletrh Prodítě 2020

byl, je a bude vždy prestižní výstavou a my Vás na ni jménem naší společnosti My Jasmine Trading s.r.o. co nejsrdečněji zveme. Koná se ve dnech 5.-8.3. v nově rekonstruované hale V, kde budeme vystavovat ve stánku č. 59. Brno se může opět pochlubit pořádáním největšího veletrhu kočárků v České republice s absolutně nejvyšší účastí firem z oboru dětského zboží.

Pro naši rodinnou značku Jasmine má letošní výstava kočárků přelomový význam. Poprvé představíme zcela nový koncept veletržní plochy prezentovaný formou ostrovu 8x8 m2. Investovali jsme do kvalitního osvětlení, pohodlného barového posezení pro rodiče nebo prezentačních stojanů. Nezapomněli jsme na spolupracovníky, kterým jsme vytvořili komplexnější zázemí tak, aby zákazníkům mohli opět  zajistit kvalitní servis a služby.

A na co se můžete do Brna těšit? Začneme nejprve novinkami. Premiérou veletrhu Prodítě si projde zbrusu nový  kombinovaný kočárek Jasmine Camino s moderním konceptem hluboké korbičky a stříšky hranatějších tvarů. Další vychytávky nového kočárku nechceme předem prozrazovat. Jasmine Camino bude prezentován v modelech jako houpací kočárek i jako odpružený. Nových 6 luxusních barev bude třešničkou na dortu.

Na výstavě předvedeme i nové hračky: luxusní kočárky pro panenky Jasmine Kids V určené pro větší holčičky od 5 let.  Vyznačují se nejen svou pevností a stabilitou, ale zejména svým zpracováním. Každý má hlubokou korbičku potaženou kvalitní koženkou a je navíc houpací. Hluboké kočárky pro panenky představíme v některé z 9ti hravých barev.

Nebude chybět ani oblíbený kočárek s nafukovacími koly Jasmine Bennetta Classic nebo odpružený kombinovaný kočárek Jasmine Bennetta Soft ve všech dostupných variantách. Každý nakupující dostane ke kočárku praktický dárek.

Věříme a jsme přesvědčeni, že vás česká značka kočárků Jasmine zaujme.

Těšíme se na Vás!

Na brzkou shledanou na veletrhu Prodítě 2020 v Brně.
For Babies Praha 15. - 18.10.2020

 

 

Veletrh Prodítě 2020 - 1737788 - Veletrh Prodítě 2020

Veletrh Prodítě 2020