Změnit jazyk CZ Změnit jazyk SK
Počet položek: 0 0,00 Kč

Kočárek z eko kůže?

Cool trend posledních let

Kočárek z eko kůže

je cool tipem pro nákup dětského kočárku pro miminko. V Jasmine rádi pracujeme s tímto materiálem, kvůli jeho oblibé a variabilní možnosti zpracování. V zásadě neděláme celokoženkové kočárky. Třeba koženková stříška vypadá moc robustně a nikdy se pěkně nevypne jako látka. Nezapomeňme také na to, že je eko kůže těžší, proto má takový celo koženkový kočárek zbytečně vyšší hmotnost.

Rádi kombinujeme koženku s látkou pro výrobu hlubokých vaniček, kde docilujeme absolutního vypnutí koženky na plastový korpus korby, na košíky pod kočárek, které snesou jakékoliv zašpinění nebo na tašky a batohy na řídítka kombinovaných kočárků. Používáme prémiové eko kůže a látky, které jsou prodyšné, s UV filtrem a případnou impregnací, s certifikací Öko-Tex Standard 100. Výsledné kočárky působí luxusně a elegantně.

Eko kůže

Eko kůže na kočárkyje ve skutečnosti umělý materiál - napodobenina pravé kůže, kterou tvoří textilní úplet (její vnitřní strana) a horní vrstva, která je tvořena netoxickým polyuretanem. Jde o pružný a odolný materiál, který je zároveň nealergický, skvěle se barví v široké škále odstínů, lescích i matech. Lze vyrobit jak eko kůži hladkou, tak i jakkoliv strukturovanou s charakteristikou pravé kůže, takže výsledná imitace připomíná originál.

Eko koženka na kočárku nepracuje, nepraská, neloupe se a nehrozí blednutí, jako třeba u látek.

Koženkový kočárek

se jednoduše a prakticky udržuje. Jakoukoliv špínu a prach z něj jednoduše omyjete vlhkým hadříkem namočeným do vlažné vody s jarem nebo v mýdlové vodě. Nehrozí žádné skvrny po otření. Eko kůže se nijak neimpregnuje a není ji nutné ošetřovat, takže je tzv. bezúdržbová.

Pokud Vás zaujalo téma kočárků z eko kůže, podívejte se na naše kočárky Jasmine šité z tohoto moderního a trendy materiálu.

Rovněž vyrábíme i luxusní kožené kočárky
Podívat se na originální kožený kočárek z italské kůže

Kočárek z eko kůže? - 1738209 - Kočárek eko kůže

Kočárek eko kůže

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souboru cookie.   Další informace