Změnit jazyk CZ Změnit jazyk SK
Počet položek: 0 0,00 Kč

Design konstrukcí kočárků JASMINE Bennetta

Pokud chceme být „in“ nemůžeme sledovat jen funkčnost a bezpečnost vytvářených produktů. Musíme permanentně monitorovat vlny módních trendů. Nevyhýbá se tomu ani segment dětských kočárků.

V Jasmine je pro nás design vždy výzvou. Zaměřme se dnes na konstrukci trojkombinace Bennetty, která nikoho nenechá na pochybách a přesvědčí o tom, že se jedná o dokonalou práci našich  designérů.

Nejsme zastánci jediné volby a proto dáváme na výběr z 5-ti barev konstrukcí. Jsou sladěny s okrasnými lištami na hluboké vaničce a s lištami na stříškách korbičky i sporťáku. Barvy jako standardní bílá, černá nebo šedá – grafit je doplněna chromovou konstrukcí nebo prémiovým černým chromem. Rám je vyroben z vícehranného hliníkového profilu (trubky tedy nejsou hladké, ale mají hrany), kterému říkáme pro svůj vzhled „diamant“.

Samotný materiál kostry kočárku vyniká svou lehkostí a zároveň pevností. Dobře se udržuje a odolává nepříznivým vlivům, jakým je zejména vlhkost, která způsobuje korozi. Konstrukce je dokonale skladná.

Přesvědčíli jsme Vás o vlastnostech a designu rámu Jasmine Bennetty? Podívejte se na jednotlivé varianty kočárku zde

Design konstrukcí kočárků JASMINE Bennetta - 1736612 - design konstrukcí kočárků Jasmine Bennetta

design konstrukcí kočárků Jasmine Bennetta

Design konstrukcí kočárků JASMINE Bennetta - 1736613 - konstrukce kočárky Jasmine Bennetta

konstrukce kočárky Jasmine Bennetta